OGŁOSZENIA – 23. NIEDZIELA ZWYKŁA

04. WRZEŚNIA 2022R.

1. We wtorek po Mszy św. spotkanie  z LSO. Zapraszam.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej. Św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  3. W czwartek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – poświęcenie ziarna na zasiew.
  4. W czwartek po Mszy św. spotkanie z rodzicami i dziećmi z klasy III – przygotowującymi się do sakramentu pokuty i Eucharystii.
  5. W piątek po Mszy św. spotkanie z rodzicami i młodzieżą z klasy VIII A i B – przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  7. W sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.
  8. W przyszłą niedzielę przyjadą do naszej parafii przedstawiciele z budującej się parafii Bł. Wł. Findysza na Słocinie, i proszą o pomoc finansową (będą zbierać do puszek przed kościołem). Jest to zarządzenie ks. bp. Ordynariusza.
  9. Składam serdeczne podziękowanie Wszystkim, którzy przygotowali spotkanie z Matką Bożą Fatimską i za piękną postawę modlitewną. Niech Matka Boża Fatimska zawsze ma Was w swojej opiece. Bóg zapłać!
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać Wszystkim którzy złożyli ofiarę na sprzątanie kościoła

Pn. +Stanisława, Franciszek i Henryk (od siostry Marii)

Wt. +Czesław Rak (od Kazimierza Leniart z Tyczyna)

Śr. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Dominiki z okazji 18 rocz. urodzin (od rodziców i siostry)