OGŁOSZENIA – 24. NIEDZIELA ZWYKŁA

11. WRZEŚNIA 2022R.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc budującej się świątyni w Słocinie. Proszę o zrozumienie i pomoc.
  2. Dzisiaj również rozpoczynamy 12 Tydzień Wychowania  pod hasłem „Ja jestem drogą prawdą i życiem” (J 14.6)
  3. We wtorek 13 września nabożeństwo Fatimskie w Studziance o godz. 17.00 na które zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej. Msza św. w kościele o godz. 19.00.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej. Św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  6. W poniedziałek WSP. Najśw. Maryi Panny Rzeszowskiej, we wtorek WSP. Św. Jana Chryzostoma, w środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w czwartek WSP. Najśw. Maryi Panny Bolesnej, w piątek WSP. Św. męczenników Korneliusza i Cypriana.
  7. W przyszłą niedzielę prosimy o składkę na cele inwestycyjne.
  8. Sołtys Hermanowej zawiadamia, że od dnia 12. 09. 2022r. do dnia 15. 09. 2022r. w godz. Od 9.00 do 16.30 będzie pobierał podatek od nieruchomości rolnych, leśnych, powierzchni użytkowej budynków w Domu Ludowym w Hermanowej. Jednocześnie zaprasza na Zebranie Wiejskie w dniu 22 września br. O godz. 18.00 (czwartek) w sprawie wyboru przedsięwzięcia do realizacji w 2023 r. ze środków funduszu sołeckiego. Więcej informacji na tablicach ogłoszeń. Sołtys Genowefa Szawara.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na katolickie Radio VIA
  10. Stowarzyszenie Przyjaciół Wilczaka składa serdeczne podziękowanie pielgrzymom z Tyczyna i Hermanowej do Starej Wsi za złożoną ofiarę na remont kapliczki w kwocie 3700 zł. Bóg zapłać!

Pn. +Władysława Eugeniusz i Józefa Myszka (od Leniarta z Tyczyna)

Wt. 19.00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Kingi z okazji 1 rocz. urodzin (od babci i dziadka)

Studzianka 17.00 +Honorata, Stanisław, Władysław, Zofia, Józef Kaczor (od rodziny)

Śr. +Kazimierz Szura w 8 rocz. śm. (od rodziny)