OGŁOSZENIA – 25. NIEDZIELA ZWYKŁA

18. WRZEŚNIA 2022R.

1. Dziś zbiórka do puszek na katolickie Radio VIA
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej. Św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. W środę święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w piątek WSP. Św. Ojca Pio
  5. Szkoła Branżowa w Chmielniku informuje, że od obecnego roku szkolnego otworzyła II stopień. Przygotowuje do matury i umożliwia zdobycie tytułu: technik rolnik. Oferuje również kurs zawodowy dla dorosłych. Posiadamy wolne miejsca. Szczegóły na plakatach, ulotkach i facebooku.
  6. Od poniedziałku do soboty będziemy wchodzić do kościoła bocznym wejściem, małymi drzwiami.

Pn. +Maria, Zofia, Henryk Dydek (od rodziny)

Wt. O potrzebne łaski dla Agnieszki i Witolda

Śr. +Tomasz, Wiktoria, Roman Hahn (od rodziny)

Cz. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Rodziny

Pt. O zdrowie, Boże błog. dla ks. proboszcza i ks. Pawła i wszystkich parafian (od uczestników pielgrzymki śladami Jana Pawła II)

Sob. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą dla Rodziny Biesiadeckich

Ndz. 7.30 +Teresa Bartyńska z ok. urodzin (od rodziny)

9.00 +Mieczysław Siuta w 20 rocz. śm. (od syna z rodziną)

11.00 +Stanisław Jopek (od żony)

Studzianka: +Maria Kmiotek (od rodziny)

Ks. Stanisław Curzytek odprawia Msze św. za:

Pn. i Wt. +Anna Witek (od koleżanek z pracy córki Małgorzaty PSS Społem sklep nr. 20)

Cz. +Anna Witek (od Elżbiety i Jerzego Domino)

Sob. +Anna Witek (od Krzysztofa Wiater z rodziną)

Pn.  +Maria Pieprzyk (od sąsiadów Frodyma)

Wt. +Maria Pieprzyk (od sąsiadów Marii i Zdzisława Hałoń)

Śr.  Dziękczynna za zbiory (od róży Św. Królowej Jadwigi)

Cz. O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla pielgrzymów pieszych i Ich rodzin do Starej Wsi (od pielgrzymów pieszych do Starej Wsi)

Pt.  Dziękczynna za zbiory (od róży Św. Jana Pawła II)

Sob.  +Stanisław Augustyn (od rodziny)

Zmarła nasza parafianka pani Anna Prokop, która przeżyła 92 lata, pogrzeb w Tyczynie we wtorek, różaniec o godz. 13.30 i Msza św. o godz. 14.00. Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie.