OGŁOSZENIA – 31. NIEDZIELA ZWYKŁA

30. PAŹDZIERNIKA 2022R.

1. Dzisiaj obchodzimy rocznicę poświęcenia Kościoła Własnego.
  2. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte jak w każdą niedzielę, 7.30, 9.00 i 11.00, po sumie procesja na cmentarz i modlitwa za zmarłych. W miesiącu listopadzie można zyskiwać odpusty za zmarłych pod zwykłymi warunkami. Przez cały listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze św. o godz. 7.00; 17.00 i o 19.00. Ponieważ każdy kapłan ma obowiązek odprawić 3 Msze św.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota  miesiąca, spowiedź św. przed każdą Mszą św. i w piątek od godz. 16.00. Do chorych pojadę w piątek od godz. 8.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 18.30 – zapraszam do  wspólnej modlitwy.
  5. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach pierwszych sobót miesiąca a zwłaszcza róże różańcowe.
  6. W sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.
  7. W sobotę o godz. 8.00 będzie Msza św. w Studziance z udziałem Myśliwych  z okazji Św. Huberta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich chętnych.
  8. W przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym.
  9. Przypominam, że dzisiaj o godz. 14.00 poświęcenie nowego krzyża cholerycznego i modlitwa różańcowa za zmarłych tam spoczywających. Pragnę serdecznie podziękować panu Pawłowi Chrzanowskiemu za wykonanie ogrodzenia koło krzyża i Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich za projekt i pomoc. Niech dobry Bóg i Matka Boża za wszelkie dobro wynagradza. Bóg zapłać!

Pn. Dziękczynna za zdrowie i otrzymane łaski dla Tadeusza Rutki

Wt. 7.30 +Waldemar Tekiela i +Stanisław Czekaj (od rodziny)

9.00 +Stanisław i Katarzyna Sołek (od syna z rodziną)

11.00 Za parafian