OGŁOSZENIA –Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

20. LISTOPADA 2022 R.

1. Codziennie po Mszy św. modlitwa różańcowa za polecanych w wypominkach, zachęcam do wspólnej modlitwy.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Modlitwę poprowadzi Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.
  4. W poniedziałek WSP. Ofiarowania Najśw.  Maryi Panny, we wtorek Św. Cecylii, w czwartek WSP. Św. Andrzeja  Dung – Lac i towarzyszy
  5. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela adwentu, rozpoczynamy nowy rok liturgiczny

Pn. Dziękczynno- błagalna, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Iwony i Łukasza Paśko z okazji 20 rocz. sakr. małżeństwa (od rodziców i sióstr)

Wt. +Cecylia, Kazimierz Krzanowscy (od córki Bożeny z rodziną)

Śr. +Marian Kalita (od siostry Anny)

Cz. Dziękczynno- błagalna, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Iwony i Łukasza Paśko z okazji 20 rocz. sakr. małżeństwa (od dzieci)

Pt. Dziękczynno- błagalna, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Barbary i rodziny z okazji 50 rocz. urodzin (od rodziców)

Sob. +Helena i Józef Surówka

Ndz. 7.30 +Anna i Józef Fornal (od rodziny)

9.00 +Edward Leniart (od Stefana z rodziną)

11.00 +Jarosław Pleśniak z ok. urodzin (od brata)

Ks. Stanisław Curzytek odprawia Msze św. za:

Ndz. +Michalinę Hałoń (od rodziny Nowaków)

Pn. +Michalinę Hałoń (od Małgorzaty Paśko)

Wt. +Mieczysława i Michalinę Hałoń (od rodziny Kielar)

Śr. +Jan Mlaś (od sąsiadów Kociaków)

Cz. +Jan Mlaś (od Tadeusza Rutki)

Pt. +Jan Mlaś (od Krzysztofa i Eugenii Pustelniak)

Sob. +Jan Mlaś (od Stanisławy Rutka)

Pn. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Józefa Walczyk

Wt. +Krystyna Worek (od sąsiadek)

Śr.  +Kazimierz, Karolina Wiater (od rodziny)

Cz. +Maria Pieprzyk (od kolegów i koleżanek Miłosza ze SP)

Pt. Dziękczynna za zbiory (od mieszkańców Skotnika)

Sob.  +Maria Pieprzyk (od Danuty i Tomasza Fornal)

Ndz.  O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Wszystkich dobrodziejów i darczyńców dla naszej parafii.