Uroczystość Narodzenia Pańskiego

25 GRUDNIA 2022 R.

1. W poniedziałek święto św. Szczepana, pierwszego męczennika – Msze św. jak w niedzielę 7.30. 9.00 i 11.00
  2. We wtorek  święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty (poświęcenie wina) Imieniny ks. Bp Jana i modlimy się w Jego intencji, w środę święto Św. Młodzianków męczenników.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  4. W piątek święto świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Zapraszam rodziny do modlitwy i po Mszy św. udzielę indywidualnego błogosławieństwa.
  5. W sobotę zakończenie roku kalendarzowego. Msza św. o godz. 16.00 i nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne. Serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy.
  6. W niedzielę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. o 7.30, 9.00 i 11.00, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.00 zakończona Mszą św.
  7. W przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym.

Pn. 7.30 +Stanisław Paluch w rocz. śm. i zmarłych z rodziny (od rodziny)

9.00 +Zdzisława Szczoczarz w 2 rocz. śm. (od córki Renaty z rodziną)

11.00 +Wiktoria, Kazimierz, Barbara, Wiesław, Roman Florek (od rodziny)

Wt. +Antoni, Krystyna i Stefania Gorlowscy (od Tadeusza)

Śr. +Maria Kaczor w 1 rocz. śm. (od męża)

Cz. +Maria Nowak (od babci)

Pt. +Augustyn Zagórski +Stanisław, Genowefa (od rodziny)

Sob. 16.00 Dziękczynna za otrzymane łaski dla całej parafii.

Ndz. 7.30+Jan, Adam, Julia Wyżykowski (od rodziny)

9.00 +Jan, Marianna Cisło (od syna Stanisława z rodziną)

11.00 W intencji Bogu wiadomej.

15.00 Za parafian

Ks. Stanisław Curzytek odprawia Msze św. za: +Marian Pięta

Wt. od kolegi Mariana

Śr.  od rodziny Skiba

Cz. od pracowników Związku Lustracyjnego Spółdzielni w Rzeszowie

Pt. od rodziny Kazimierza Hadały

Sob. od Tadeusza Rutki

Pn. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla pracowników i zarządu firmy Eko – Stug

Wt. Dziękczynno- błagalna, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej  i potrzebne łaski dla rodziny Marców

Śr.  Dziękczynno- błagalna, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla pewnej Rodziny

Cz. +Marian Pięta (od rodziny Gorlowskich)

Pt. O szybki powrót do zdrowia, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Oskara (od rodziny Marców)

Sob. +Marian Pięta (od Kazimierza Paśkiewicz z rodziną)

Ndz.  +Marian Pięta (od  rodziny Głodowskich)

Zmarł nasz parafianin +Jan Rutka pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 13.00 różaniec a o godz. 14.00 Msza św. pogrzebowa. W niedziele różaniec po sumie w kościele. Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie.