Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

01. STYCZNIA 2023r.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  2. W piątek  Uroczystość Objawienia Pańskiego, Msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 7.30; 9.00 i 11.00. Składka przeznaczona jest na misje.
  3.  W piątek składka do puszek jako pomoc dzieciom na misjach.
  4. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach pierwszych sobót miesiąca a zwłaszcza róże różańcowe.
  5. W sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.
  6. Również w piątek 38 rocznica konsekracji ks. Bp Kazimierza Górnego i 35 rocznica konsekracji Ks. Bp Edwarda Białogłowskiego. Polecamy ich w naszych modlitwach.
  7. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, spowiedź św. przed każdą Mszą św. Do chorych pojadę w sobotę od godz. 8.00

Pn. +Danuta Prokop (od syna Mateusza z żoną)

Wt. +Mieczysław Żelazny (od rodziny)

Śr. +Stanisław Czekaj w 18 rocz. śm. (od rodziców)