5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

26. MARZEC 2023 R.

1. Od poniedziałku Msze św. będą o godz. 18.00
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  3. W piątek w naszej parafii będzie spowiedź św. od godz. 10.00 do 12.00 z przerwą od godz. 11.00 do 11. 20 i po południu do 16.00 do 18.00 z przerwą od 17.00 do 17.20
  4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.00 z Msza św. i o 20.00 bez Mszy św. dla wszystkich,
  5. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca, do chorych pojadę w sobotę od godz. 8.00
  6. Po nabożeństwie w sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.
  7. W niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym.
  8. Następna niedziela to niedziela Palmowa – uroczyste poświęcenie palm na sumie. Droga krzyżowa w Studziance o godz. 14.00, zakończy się Mszą św., w czasie drogi krzyżowej trzymamy palmy. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
  9. W przyszłą niedzielę prosimy o składkę na kwiaty do Bożego Grobu.
  10. Zapraszam do pomocy potrzebującym z naszej parafii przez złożenie darów żywnościowych jak zawsze koło gazet w kościele do następnej niedzieli.
  11. Intencje Mszalne:

Pn. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Stefanii Wiater z okazji 90 rocz. urodzin (od róży Św. Katarzyny)

Wt. +Zofia i Kazimierz Bomba w kolejną rocz. śm.

Śr. Dziękczynna za zdrowie z prośbą o zdrowie, Boże błog i potrzebne łaski w rodzinie

Cz. +Ryszard Domino w 2 rocz. śm. (od żony z dziećmi)

Pt. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla pewnej osoby z okazji 60 rocz. urodzin (od żony z dziećmi)

Sob. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Mai z okazji 5 rocz. urodzin (od babci i dziadzia)