28. STYCZNIA 2024 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.

2. W piątek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, Msze święte o godz. 7.00, 17.00, i 19.00 na wszystkich Mszach św. poświęcenie świec tzw. GROMNIC. Święto Ofiarowania Pańskiego to światowy dzień życia konsekrowanego, składka przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne w diecezji.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek,  piątek i sobota miesiąca, spowiedź przez cały tydzień przed Mszą św. i w piątek od godz. 16.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.30 w ciszy.4.W piątek pojadę do chorych od godz. 8.00, dlatego że w tym miesiącu wypada dzień chorego i będę udzielał sakrament namaszczenia chorych. Proszę o cierpliwe czekanie

4, Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach pierwszych sobót miesiąca a zwłaszcza róże różańcowe.

5. Po nabożeństwie w sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.

6. W środę WSP. Św. Jana Bosko, w sobotę WSP Św. Błażeja – poświęcenie jabłek (patron od chorób gardła), Każdy przynosi indywidualnie do poświęcenia.

7. W przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym i składka na cele diecezjalne.

Pn. +Eugeniusz Prędki w 2 rocz. śm. (od szwagra)

Wt. +Rafał Nowak w 6 rocz. śm. (od rodziców i rodzeństwa)

Śr. +Zofia, Stanisław Tendelski (od syna z rodziną)

Cz. +Mieczysław Kotowicz w 11 rocz. śm.

Pt. 7.00 Za parafian

17.00 +Adam Kotula w 2 rocz. śm. (od rodziny)

19.00 O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla rodzin Szpunar

i Kozłowski