04. LUTEGO 2024 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł.Władysława Findysza.

2. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

3. W poniedziałek WSP. Św. Agaty, we wtorek WSP Św. Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę WSP. Św. Scholastyki, w niedzielę WSP. Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – światowy dzień chorego

4. W następną niedzielę obchodzić będziemy w naszej parafii 32 Światowy Dzień Chorego. Msza święta dla chorych o godz. 11.00, przed Mszą św. możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji chorych z sakramentem namaszczenia chorych.

5. Składam serdeczne podziękowanie Wszystkim, którzy złożyli ofiarę na sprzątanie kościoła. Bóg zapłać!

Pn. +Jan, Maria Rutka (od Zofii Kuśnierz z rodziną)

Wt. +Aleksandra Kowal w 5 rocz. śm. (od syna z rodziną)

Śr. +Stefan Makara w rocz. śm. (od rodziny)

Cz. +Franciszek Wiater (od rodziny)

Pt. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla róży Św. Jana Pawła II

i Ich rodzin (od róży Św. Jana Pawła II)

Sob.  Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej

i potrzebne łaski dla Tymka z okazji 5 rocz. urodzin (od rodziny)

Ndz. 7.30 O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla chorych z naszej

parafii z okazji dnia chorego.

9.00 +Zdzisława Szczoczarz (od córki Bożeny)

11.00 1. +Tadeusz Wrona w rocz. śm. i +Wacław Katarzyna Wrona (od rodziny)

2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej

i potrzebne łaski dla LKS Herman – Hermanowa (od Zarządu)