5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17. MARZEC 2024 R.

1. Dzisiaj droga krzyżowa wokół parafii 21 km. Rozpoczęcie przy kościele o godz. 14.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego, bł. Władysława Findysza i bł. Rodziny Ulmów.
  3. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00 z Msza św. i o 19.00 bez Mszy św. dla wszystkich,
  4. W niedzielę o godz. 7.00 rano śpiewamy Godzinki o Matce Bożej Bolesnej. Gorzkie Żale po sumie.
  5. W sobotę w naszej parafii będzie spowiedź św. od godz. 9.30 do 12.00 z przerwą od godz. 10.30 do 11. 00 i po południu od 15.30 do 18.00 z przerwą od 16.30 do 17.00
  6. Msza św. w sobotę będzie o godz. 18.00
  7. Następna niedziela to niedziela Palmowa – uroczyste poświęcenie palm na sumie. Droga krzyżowa w Studziance o godz. 14.00, zakończy się Mszą św., w czasie drogi krzyżowej trzymamy palmy. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
  8. W tym roku nie będzie rekolekcji wielkopostnych ponieważ będą w naszej parafii misje w maju. Rozpoczną się 19 maja 2024r.
  9. Pomóżmy  – 4-letniemu Gabysiowi z Tyczyna choremu na białaczkę.

10 W dniu 24.03 (Niedziela Palmowa) od 8.00-17.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tyczynie wolontariusze będą pomagać w rejestracji do bazy Dawców Szpiku. Rejestracja polega na krótkiej ankiecie i pobraniu wymazu z wewnętrznej części policzka. Dziękujemy za okazaną pomoc. Z poważaniem A. Hałoń, M. Adamek, K. Paściak M-GOPS w Tyczynie.

10 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość zaprasza na spotkanie wyborcze z udziałem Ewy Leniart Posła na Sejm RP. Przedstawiony zostanie kandydat na Burmistrza Gminy Tyczyn – Damian Fudali wraz z kandydatami z Hermanowej do Rady Miasta Tyczyna. Udział wezmą także kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Rady Powiatu Rzeszowskiego i Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Spotkanie odbędzie się dzisiaj (17.03.2024 r.) o godzinie 17:00 w Domu Ludowym w Hermanowej. Serdecznie zapraszamy. Z wyrazami szacunku, Damian Fudali.

11. Komitet Wyborczy kandydatki na Burmistrza Tyczyna Zofii Międlar-Mruk zaprasza na zebranie w następną niedzielę tj.24 marca o godz. 15-tej w Domu Ludowym w Hermanowej Zostanie przedstawiony kandydat na Burmistrza i kandydaci na radnych oraz ich program wyborczy. Serdecznie zapraszamy. Dziękuję i pozdrawiam ZMM

Pn. +Cecylia Janiec (od rodziny)

Wt. +Józef, Julia, Kazimierz Cisło (od córki z rodziną)

Śr. +Józefa, Piotr Bodzisław (od rodziny)