OGŁOSZENIA – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

19. MAJA 2024 R.

1. Dziś rozpoczynamy w naszej parafii Misje Święte- zapraszam Wszystkich do wzięcia udziału.
  2. Dziś kończy się okres wielkanocny.
  3. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła, w środę WSP. Św. Rity, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w piątek WSP. Najśw. Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, w następną niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy.
  4. 30 maja Uroczystość Bożego Ciała. Proszę o przygotowanie Ołtarzy:  I – przy Św. Florianie, – OSP Hermanowa i Ich rodziny,  II – przy państwie Tendelskich, – Skotnik,  III – przy państwie Wójcików – Wieś Hermanowa  i IV – przy kościele – Pańskie Pola do szkoły.
  5. Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale informuje, iż kampania dopłat bezpośrednich 2024 została wydłużona do 1 lipca. Z kolei na wprowadzenie zmian w deklaracjach bez konsekwencji finansowych rolnicy mają czas do 16 lipca. Podkarpacki Ośrodek zaprasza do biur doradców w Błażowej lub w Tyczynie do bezpłatnego wypełnienia wniosków.
  6. W sobotę na godz. 16.00 zapraszam dzieci z klasy IV na spotkanie przed 1 rocznicą Komunii św.
  7. W następną niedzielę mamy zaproszenie na majówkę na Wilczaku na ludowo i folkowo, rozpoczęcie Mszą św. o godz. 11.00. Szczegóły w gablocie.

Pn. 9.00 O urodzaje, uchronienie od klęsk żywiołowych (od róży Św. siostry Faustyny)

18.00 +Mieczysław, Maria Otwinowscy (od córki)

Wt. 9.00 O potrzebne łaski i Boże błog. dla ks. proboszcza

18.00 +Bronisława, Józef Skoczylas i +Zofia, Stanisława Leniart (od rodziny)

Śr. 9.00 O potrzebne łaski i przemianę życia dla pewnej osoby

18.00 +Zofia i Tadeusz Fornal i +Emilia, Antoni Kura (od rodziny)

Cz. 9.00 O urodzaje, uchronienie od klęsk żywiołowych (od mieszkańców Hermanowa dół)

18.00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej

i potrzebne łaski dla ks. Piotra Kury z okazji 25 rocznicy sakr. kapłaństwa

(od rodziny Szetela i Majda)

Pt. 9.00 +Maria, Józef Szetela (od córki Zofii)

18.00 +Salomea i Antoni Bobulscy w rocz. śm.

Sob. 18.00 +Adam Prędki (od rodziny Szwed)

Ndz. 7.30 +Stanisław Bialic w 11 rocz. śm. (os żony i dzieci)

9.00 +Zofia Czekaj (od córki)

11.00 1. +Genowefa w 3 rocz. śm. i +Władysław Gibała (od córki)