OGŁOSZENIA – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

24. MAJA 2024 R.

1. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa ( Boże Ciało). Msze święte jak w każdą niedzielę o godz. 7.30, 9.00 i suma o godz.11.00, po której będzie procesja do przygotowanych Ołtarzy. Proszę Strażaków o pomoc w procesji, proszę o wzięcie feretronów i chorągwi proszę dziewczynki, aby sypały kwiatki, a chłopcy dzwonili dzwonkami a dzieci  z pierwszej komunii św. proszę, aby przyszły w strojach i „Hermanowianki” w strojach ludowych. Prosimy o przybycie całą Liturgiczną Służbę Ołtarza,. Na procesji świeci róża Św. Maksymiliana,. W niedzielę procesja będzie po Mszy św. o godz. 9.00.
  2. Zapraszam róże różańcowe do świecenia: piątek – róża św. Siostry Faustyny sobota – róża Św. Królowej Jadwigi; niedziela – róża Św. Zofii. Świecący idą za baldachimem.
  3. Po nabożeństwie w sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym na sumie.
  5. W dniu 28 maja o godz. 17.00 w biurze Doradztwa Rolniczego w Tyczynie ul. Świętego Krzyża 14 organizowane jest szkolenie – przechowywanie żywności –o salmonelli – o nowych zasadach sprzedaży i promocji swoich produktów. Szkolenie przeprowadzą pracownicy sanepidu z Rzeszowa. Opowiedzą o zagrożeniach wynikających z nieprawidłowego przechowywania produktów. Zapraszamy zainteresowane osoby.

Pn. O zdrowie, Boże błog, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Joanny z okazji urodzin

(od męża i córek z rodzinami)

Wt. +Ks. prałat Józef Bednarczyk (od róży Św. Siostry Faustyny)

Śr. +Anna Witek w 2 rocz. śm. (od wnuczki Natalii)