02. CZERWCA 2024 R.

1. Trwamy w oktawie Bożego Ciała, zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy, a w szczególności dzieci, młodzież i dorosłych. W czwartek uroczyste zakończenie oktawy z błogosławieństwem dzieci, wianków i ziół.
  2. Zapraszam róże różańcowe do świecenia: poniedziałek róża Św. Anny, wtorek; róża Św. Jana Pawła II środa; róża Św. Ojca Pio czwartek róża Św. Katarzyny.
  3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą św. i w piątek od godz. 17. 00. Do chorych pojadę w piątek od godz. 7.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19.30. Zapraszam do modlitwy.
  4. W piątek o godz. 10.30 Msza św. z okazji Św. Królowej Jadwigi patronki naszej Szkoły Podstawowej w Hermanowej. Zapraszam dzieci i rodziców do wspólnej modlitwy.
  5. W poniedziałek WSP. Św. Karola Lwangi i Towarzyszy, w środę WSP. Św. Bonifacego, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę WSP. Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny
  6. Pragnę  serdecznie podziękować za złożone ofiary na sprzątanie kościoła. Bóg zapłać!

Pn. +Aniela, Stanisław Najda i +Maria Nędza (od rodziny Kurosz i Nowak)

Wt. +Józef Rapacz w 20 rocz. śm. (od córki z rodziną)

Śr. +Maria Fornal w rocz. śm. (od rodziny)

Cz. +Anna Borowiec (od rodziny Bialic)