16. CZERWCA 2024 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej. Św. Maksymiliana, bł. Władysława Findysza i bł rodziny Ulmów.
  2. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego, dzieci gromadzą się w kościele. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. Około godz. 9.00 zakończenie i rozdanie świadectw w szkole.
  3. Eucharystia to maja Autostrada do Nieba. Nawiedzenie relikwii Bł. Carla Acutisa.

W piątek uroczyste wprowadzenie relikwii Bł. Carla Acutisa. Po Mszy św. adoracja przy relikwiach. W sobotę o godz. 17. 15 różaniec z Bł. Carlem Acutisem (zapraszam róże różańcowe) z Mszą św. W niedzielę o godz. 11.00 Uroczysta Msza św.

Szczególnie zapraszam dzieci i młodzież do wspólnej modlitwy.

4. Krzyż z Jezusem Frasobliwym stojący przy drodze (straszycki gościniec) powyżej szkoły w Hermanowej w 2023 roku został wymieniony na nowy wraz z umieszczoną na nim drewnianą zaszkloną kapliczką szafkową w której znajduje się rzeźba Chrystusa Frasobliwego. Nowy krzyż jest wotum dziękczynnym za dar beatyfikacji Rodziny Ulmów. Poświęcenie krzyża będzie w następną niedzielę o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Pragnę  serdecznie podziękować za złożone ofiary na sprzątanie kościoła. Bóg zapłać!

Pn. +Józef, Leon, Czesława, Kościółek w kolejną rocz. śm. (od córki z rodziną)

Wt. +Antoni Gibała w 23 rocz. śm. i +Józefa Gibała w 8 rocz. śm. (od córki Czesławy)

Śr. +Władysława i Leon Gorlowscy (od dzieci)

Cz. +Andrzej Wąchała (od sąsiadki)

Pt.     8.00 Dziękczynna na zakończenie roku szkolnego SP w Hermanowej.

18.00 +Alfred Borowiec w 5 rocz. śm. (od rodziny)

Sob. +Bronisław Leniart z ok. dnia Ojca (od córki Elżbiety)

Ndz. 7.30 +Bogdan Prędki (od rodziny)

9.00 +Stanisław Zofia Kopiec w kolejną rocz. śm. (od rodziny)