21. LIPCA 2024 R.

1. Dzisiaj poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. i zbiórka do puszek na misje MIVA Polska. Natomiast w Studzience poświęcenie rowerów.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej. Św. Maksymiliana, bł. Władysława Findysza i bł rodziny Ulmów.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. W poniedziałek będziemy się modlić do Św. Rity – serdecznie zapraszam (taka modlitwa będzie w każdym miesiącu 22 dnia miesiąca)
  5. W poniedziałek święto Św. Marii Magdaleny, we wtorek święto Św. Brygidy – patronki Europy, w środę Św. Kingi, w czwartek święto Św. Jakuba Apostoła, w piątek WSP Św. Joachima i Anny – rodziców Najśw. Maryi Panny.
  6. Pragnę Wszystkim którzy pracowali przy ławkach w Studziance serdecznie podziękować. Niech dobry Bóg i Matka Boża ma Was w swojej opiece. Bóg zapłać!
  7. Planeta Maluch – nowa placówka, zaprasza dzieci w wieku do lat 3. Tyczyn ul. Cicha 5 – informacje na tablicy ogłoszeń.

Pn. O zdrowie, Boże błog. i szczęśliwą operację dla pewnej osoby

Wt. +Roman Surówka w 9 rocz. śm. (od żony z dziećmi)

Śr. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla pewnej osoby

Cz. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla rodzin uczestników