28. LIPCA 2024 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej. Św. Maksymiliana, bł. Władysława Findysza i bł rodziny Ulmów.
  2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą św. i w piątek od godz. 17. 00. Do chorych pojadę w piątek od godz. 8.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do modlitwy.
  3. Po nabożeństwie w sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym o godz. 11.00. Składka na cele diecezjalne.
  5. W poniedziałek WSP. Św. Marty, Marii i Łazarza, w środę Św. Ignacego z Loyoli, w czwartek WSP.  Alfonsa Marii Liguoriego

Pn. O dary Ducha Świętego i świętość kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne

(od pielgrzymów do Dębowca)

Wt. +Józef, Weronika Wilk i +Bogusław Tendera (od rodziny)