01. WRZEŚNIA 2024 R.

1. Początek roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Hermanowej będzie 02. 09. 2024r. tj. poniedziałek, Mszą św. o godz. 8.00 w kościele w Hermanowej, a następnie rozpoczęcie w szkole.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej. Św. Maksymiliana, bł. Władysława Findysza i bł rodziny Ulmów.
  3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą św. i w piątek od godz. 17. 00. Do chorych pojadę w piątek od godz. 8.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19.30. Zapraszam do modlitwy.
  4. W czwartek po Mszy św. spotkanie z rodzicami uczniów klasy VIII, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania.
  5. We wtorek WSP Św. Grzegorza Wielkiego.
  6. Pragnę serdecznie podziękować Wszystkim którzy pracowali przy malowaniu Studzianki. Niech Matka Boża Studziańska ma Was w swojej opiece. Bóg zapłać!
  7. Piesza pielgrzymka do Starej Wsi, jak co roku, również pobiegną biegacze. Rozpoczęcie w kościele o godz. 5.45  modlitwami i błogosławieństwem na drogę Wszystkich pielgrzymów.
  8. Jest organizowana pielgrzymka do Częstochowy dnia 21. września br. Organizator Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Zapisy w zakrystii.

Pn. 8.00 O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla dzieci, nauczycieli

i pracowników Szkoły Podstawowej w Hermanowej

18.00 W intencji Bogu wiadomej

Wt. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej

i potrzebne łaski dla rodzin Dudów z okazji ich rocznic sakramentu małżeństwa

Śr. O szczęśliwy powrót do domu dla Bartosza,  zdrowie i Boże błog. (od rodziców)

Cz. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej, potrzebne

łaski i siłę walki z chorobą dla pewnej osoby (od pewnej osoby)

Pt. Stanisław i Genowefa Szczepańscy w rocz. śm. (od córki)

Sob. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej, potrzebne

łaski Katarzyny z okazji 50 rocz. urodzin (od mamy)

Ndz. 7.30 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej,

potrzebne łaski dla Lucyny i Witolda Tekiela z okazji 30 rocz. sakr. małżeństwa

9.00 +Stanisława, Henryk i Elżbieta Leniart (od Anny Gibała z rodziną)

11.00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej,

potrzebne łaski dla Ireny i Pawła z okazji 25 rocz. sakr. małżeństwa

Studzianka: +Władysław i Maria Haszko (od Małgorzaty

Pn. . +Maria Ochędowska (od  Witolda Pyry z rodziną)

Wt.  Dziękczynna za zbiory z prośbą o dalsze Boże błog. dla rolników (od róży Św. siostry

Faustyny)

Śr. Dziękczynna za zbiory z prośbą o dalsze Boże błog. dla rolników (od róży Św.

Maksymiliana)

Cz +Maria Ochędowska ( od sąsiadów Zdzisława i Elżbiety Zembroń)

Pt. Dziękczynna za zbiory z prośbą o dalsze Boże błog. dla rolników (od wieńca z zespołu

„Hermanowianki”

Sob. Dziękczynna za zbiory z prośbą o dalsze Boże błog. dla rolników (od róży Św. Jana

Pawła II)

Pn. +Władysław Nowak (od rodziny Skrobacz z Krasnego)

Wt. +Władysław Nowak (od rodziny Pyra)

Śr., Cz., Pt. i Sob. +Władysław Nowak (od koleżanek i kolegów córki Urszuli z pracy Auchen Krasne)

Ks. Jan Szeląg odprawia Msze św. za:

Pn., Wt. i Śr. +Bogdan Sowa (od sąsiadów z Kamieńca)

Od 1 września 2024r. ks. Piotr Sudawski rozpoczyna Msze św. Gregor. za +Sławomira Prędkiego z Mszy św. pogrzebowych.

Od 1 września 2024r. ks. Krzysztof Kołodziejczyk rozpoczyna Msze św. Gregor. za +Zofię Kotowicz z Mszy św. pogrzebowych.

Od 1 września 2024r. ks. Henryk Janas rozpoczyna Msze św. Gregor. za +Tomasza Stybak z Mszy św. pogrzebowych.