08. WRZEŚNIA 2024 R.

1. Dziś zbiórka do pusze ogłoszona przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej na pomoc rodzinom spalonym w Rzeszów – Biała
  2. Dziś rozpoczyna się XIV Tydzień Wychowania.
  3. We wtorek w naszej parafii będzie adoracja wyznaczona przez diecezję od godz. 15.00 do 18.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej. Św. Maksymiliana, bł. Władysława Findysza i bł rodziny Ulmów.
  5. W piątek 13 września nabożeństwo Fatimskie w Studziance o godz. 17.00 na które zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej. Msza św. w kościele o godz. 19.00.
  6. Po nabożeństwie w sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.
  7. W czwartek WSP. Najśw. Maryi Panny Rzeszowskiej, w piątek WSP. Św. Jana Chryzostoma, w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
  8. W środę po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci z klasy 3, przygotowującym się do pierwszej komunii i spowiedzi świętej.
  9. W czwartek po Mszy św. spotkanie z ministrantami, lektorami i animatorami. Serdecznie zapraszam.
  10. W piątek po Mszy św. w kościele spotkanie z młodzieżową grupą modlitewną. Serdecznie zapraszam młodzież na spotkanie.
  11. W przyszłą niedzielę prosimy o składkę na cele inwestycyjne.
  12. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia VIA.
  13. Sołtys Hermanowej zawiadamia, że od 9-tego do 13-tego września 2024r. w godz. od 9-tej do 17-tej, będzie pobierał podatek od nieruchomości rolnych, leśnych i powierzchni użytkowej budynków.

Jednocześnie informuje, że w dniu 22 września 2024r. o godz. 16-tej, odbędzie się Zebranie Wiejskie dla wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej na kadencję 2024r – 2029 roku w Domu Ludowym w Hermanowej.

Pn. +Stanisław Materna (od róży Św. Katarzyny)

Wt. +Stanisław Materna (od Stefani Wiater)

Śr. +Stanisław Materna (od rodziny Krztoń)

Cz. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej,