25. SIERPNIA 2024 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej. Św. Maksymiliana, bł. Władysława Findysza i bł rodziny Ulmów.
  2. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym o godz. 11.00.
  4. W poniedziałek uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej, we wtorek WSP. Św. Moniki, w środę WSP. Św. Augustyna, w czwartek WSP. męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.
  5. Jak co roku 7 września (tj. sobota) wyruszy piesza pielgrzymka do Starej Wsi. Zapisy w zakrystii. Serdecznie zapraszam.
  6. W niedzielę 1 września będziemy gościć w naszej parafii Fundację Miłosierdzie, która realizuje  misję budowy Domu Miłosierdzia w Małej koło Ropczyc, w którym seniorzy będą mieli zagwarantowane wsparcie duchowe, medyczne i fizyczne na ostatniej drodze życia. W ramach Miłosierdzia Bożego serdecznie zapraszamy na kiermasz książek katolickich, bożych zabawek i ciasteczek. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na budowę Domu Miłosierdzia. Wspólnie zbudujmy Dom Miłosierdzia!

Pn. +Helena Wójcik w 14 rocz. śm. (od syna)

Wt. +Magdalena, Władysława, Gustaw, Zdzisław Kopaczyńscy (od rodziny)

Śr. +Augustyn Zagórski w 30 rocz. śm. (od żony)

Cz. +Jan Mlaś w 2 rocz. śm. (od rodziny Bukała)

Pt. +Jan, Marian, Szymon Kurosz (od rodziny Kurosz i Nowak)

Sob. +Zofia Czekaj (od rodziny)

Ndz. 7.30 +Zofia Tendelsaka w 5 rocz. śm.

9.00 +Ryszard Domino (od Teścia)

11.00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej

i potrzebne łaski dla Moniki i Piotra z okazji 17 rocz. sakr. małżeństwa i Boże błog dla Tomasza z okazji 10 rocz. urodzin.

Studzianka: +Janusz Kaczor i +Maria Antoni Kaczor

Pn. i Wt. +Maria Ochędowska (od rodziny Turczyków z Lecki)

Śr. Dziękczynna za szczęśliwą operację dla Kazimierza z prośbą o szybki powrót do zdrowia

Cz.  Dziękczynna za zbiory z prośbą o dalsze Boże błog. dla rolników (od mieszkańców