4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

21. KWIETNIA 2024 R.

1. Dzisiaj rozpoczynamy 61 Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego, bł. Władysława Findysza i bł rodziny Ulmów.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. We wtorek uroczystość Św. Wojciecha – patrona Polski, w czwartek święto Św. Marka Ewangelisty.
  5. W sobotę w Tyczenie o godz. 9.00 młodzież przyjmie sakrament bierzmowania z rąk J.E. Ks. Bp Jana Wątroby. Proszę o modlitwę w intencji młodzieży.
  6. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie z kandydatami przygotowujących się na ministranta. Serdecznie zapraszam.
  7. Pragnę również serdecznie podziękować za złożone ofiary na sprzątanie kościoła. Bóg zapłać!
  8. Został rozpoczęty remont schodów wejściowych do kościoła, wchodzimy do kościoła bocznymi drzwiami. Przepraszam za utrudnienie.

Pn. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej  i potrzebne

łaski dla Anny z okazji urodzin (od córki)

Wt. +Zbigniew Kuśnierz w 10 rocz. śm.(od żony z dziećmi)

Śr. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej  i potrzebne