5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

28. KWIETNIA 2024 R.

1. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Na tygodniu nabożeństwo majowe o godz. 18.00 Zapraszam do wspólnej modlitwy starszych, młodzież i dzieci.
  2. W piątek  uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 7.30; 9.00 i 11.00. Nie obowiązuje post.
  3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą św. Do chorych pojadę w sobotę od godz. 8.00.
  4. Po nabożeństwie w sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.
  5. W poniedziałek święto Św. Katarzyny ze Sieny – patronki Europy, w czwartek WSP. Św. Antoniego, w sobotę WSP. Św. Floriana patrona strażaków
  6. W poniedziałek po Mszy św. zapraszam dzieci z klasy 3 na próbę przed I komunią św.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Msze św. w Studziance o godz. 15.00.
  8.  W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym o godz. 11.00, składka przeznaczona na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  9. W przyszłą niedzielę na sumie będziemy obchodzić jubileusz 25 – lecia sakramentu kapłaństwa ks. Piotra Kury. Polećmy Go naszym modlitwom.

Pn. +Helena, Zofia, Bolesław Hadała i zmarli z rodziny (od córki z rodziną)

Wt. +Antoni, Władysława Skoczylas (od rodziny Wiater)

Śr. +Izabela Data z ok. urodzin (od syna Ryszarda z rodziną)

Cz. O zdrowie, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Kai i Poli i Boże błog. w rodzinie (od rodziców)